Akupresurní pomůcky

Masážní akupresurní prstýnek a náramek

Pohybem, na kterémkoli prstu ruky dochází k tlakové masáži reflexních plošek vnitřních orgánů a tím k regulaci jejich funkce.

Palec - ovlivňuje plíce a dýchací funkce.
Ukazováček – regulace a stimulace tlustého střeva a jeho funkce.
Prostředníček – oběh krve a energie, reprodukční funkce, proti bolesti hlavy, zlepšování paměti, odstraňuje pocit z přepracovanosti.
Prsteníček – zlepšuje stav pohybového aparátu a jeho stimulaci, výměna (metabolismus) energie a tepla.
Malíček – proti bolestem v krajině srdeční, arytmii, ovlivňuje tenké střevo a jeho funkce.

Masáž prstýnkem stimuluje nejen akupresurní body prstů, ale podporuje dobré prokrvení a hybnost kloubů. Pohybem masážního prstýnku po všech prstech zdokonalíte proudění lymfy a pomůžete si proti vzniku otoků. Pravidelnou masáží můžete pomoci od případných bolestí či necitlivosti prstů. Masáž vám pomůže rychle se uvolnit, lépe zvládat stres, odstranit únavu, prokrvením prstů bojuje také proti pocitu chladných rukou.
 
Dopřejte si několikrát denně příjemnou a účinnou masáž akupresurním prstýnkem. Lze aplikovat i na prsty dolních končetin. Díky jeho pružnému provedení se hodí opravdu pro každého.Náramek se používá k prokrvení celých paží a nártů chodidel. Je velmi pružný, vhodný pro obě pohlaví.

Masáž vám pomůže rychle se uvolnit, zvládat stres, odstranit únavu, prokrvuje masírovaná místa. Je velmi příjemná a uklidňující. Současně můžete posílit imunitní systém. Masáží aktivujete mozkovou činnost, kdy se cítíte koncentrovanější.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one