Depilace

Depilace roll on
Současné trendy přejí hladce oholené pokožce.
Depilace je dočasné odstranění chloupků mechanickou či chemickou cestou. Do této metody se řadí holení žiletkou, depilace teplým a studeným voskem, depilace různými pastami, rozleptání chloupků krémy, pěnami atd.

V dnešní době se stává stále populárnější depilace teplým voskem a cukrovou pastou, která umožní zbavit se ochlupení na jakémkoliv místě Vašeho těla během krátké doby. To vše za pomoci přírodních materiálů, které jsou nejen šetrné k Vaší pokožce, ale zároveň ji ani nedráždí.
 Metoda depilace teplým voskem spočívá v aplikaci teplého vosku na určené místo, na které se poté přitiskne speciální depilační papírek. Odtrhnutím se vytrhnou chloupky i s kořínkem, díky čemuž zůstane depilované místečko hladké až 5 týdnů. Vše ovšem záleží na rychlosti růstu a regeneraci chloupků, což je velmi individuální proces každého z nás. Pokud chceme dosáhnout co nejlepších výsledků depilace, měla by být minimální délka chloupků alespoň 4 mm.
Je třeba zdůraznit, že depilaci je nutno provádět pravidelně. Jen tak totiž dosáhneme postupného ztenčování chloupků a prodlužování intervalů mezi depilacemi. Po depilaci samotné se nedoporučuje 24 hodin vystavovat pokožku slunci nebo záření solária a 12–24 hodin.
Chloupky se dají odstranit téměř všude na těle, ale je důležité počítat s tím, že každé místo je jinak citlivé a reakce může být odlišná.
Nedoporučuje se při:
  • alergiích na vosk.
  •  přecitlivělé pokožce.
  •  infekcích a poranění pokožky.
  • čerstvých jizvách, ekzémech a místech s citlivými mateřskými znaménky.
Metoda  depilace cukrovou pastou roll-on je vhodná pro pro všechny typy pleti i na citlivou a alergickou kůži, která často reaguje na odstranění chloupků a podráždění vyrážkou nebo pupínky. Provádí se stejným způsobem jako depilace voskem, vyhodou je nižší teplota tání cukru oproti vosku, tudíž se rozehřívá při nižší teplotě. Je vyrobena pouze z přírodních ingrediencí: z cukru, vody, medu a kyseliny citronové. Zatuhlou nebo zbylou pastu lze snadno odstranit vodou.
Jednoduchá aplikace – nezanechává na pokožce nečistoty (bez problémů se smývá a pastu je možné nanést znovu).
Odstraňuje chloupky i s kořínkem.
Vhodná na citlivé oblasti obličeje a těla.
Bezbolestná aplikace (na rozdíl od vosku, te může tahat)
Radost z dokonale hladké pokožky vydrží až několik týdnů.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one