Parafínové zábaly

Parafinové zábaly rukou a nohou
 
Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na ruce nebo chodidla. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky. Před aplikací je možné nanést výživný krém nebo masku, která se pak beze zbytku vstřebá. Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení, změkčení a zároveň má blahodárný vliv i na drobné klouby. Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, jejímu viditelnému a okamžitému omlazení, ale dojde k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači.
Parafínové zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Běžně se aplikují v lázních při léčbě drobných kloubů. Využívá se při nich pomalého vstřebávání tepla a účinných minerálů.  Parafínové zábaly jsou jednou z forem termoléčby. Parafín se aplikuje při teplotě 52 – 62 °C.
Co vás čeká?
Ponoříte ruce a nohy do nádoby s předehřátým voskem. Po několika vteřinách je vyjmete. Na vzniklou parafínovou krustu vám navléknu igelitovou vrstvu a poté ještě návlek. Na konci procedury se vychladlý parafin jednoduše stáhne dolů beze zbytků. Výsledek bude velmi zřejmý, uvidíte sami.
Co prafín umí?
Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu a poskytují ochranu drobným kloubům. Teplo rozšiřuje cévy, zlepšuje prokrvení pokožky a působí příznivě na zlepšení regenerace svalových spazmů. Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Ruce jsou hladké, hebké a sametové.
Parafínové zábaly mají blahodárný účinek při:
• Chronické revmatoidní artritidě a dalších onemocnění drobných kloubů končetin
• Zhrublé, mozolovité, suché či popraskané pokožky rukou a nohou
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one