Tetování hennou

V Evropě je henna známá především ženám, coby přírodní barva na vlasy. Na středním východě se však henna už po staletí používá nejen k posílení vlasů, ale zároveň jako prostředek ke zkrášlení celého těla.

Pastou z henny se nanese vzor, ktérý po zaschnutí jednoduše sloupneme a zafixujeme. čerstvý vzor by neměl přijít do styku s vodou co nejdéle je možné, alespoň 1 hodinu. Tento vzor vydrží na kůži přibližně 4-10 dní.

Henna je přírodní, bezpečná a bezbolestná.
Hennou je možno zdobit prakticky kterékoli místo na těle. Hodí se ke zdobení dlaní, chodidel a dokonce nehtů. Všeobecně se dá říct, že kolena, oblasti loktů a kloubů, dlaně a chodidla "chytnou" barvu lépe než např. předloktí, paže, nohy, trup nebo nárt. Výsledná trvanlivost kresby hennou závisí mimo jiné i na vlastnostech pleti. Dost záleží na typu pleti - obecně platí, že čím snadněji se opálíte, tím lepší bude výsledek zdobení.
Henna působí jako UV filtr - někdy se stává, že po vyblednutí kresby zůstane na pleti její "negativ" a ten bude vidět tak dlouho, dokud opálení nevybledne.
Pozor liší se Henna na vlasy a HENNA na tělo.

Nabízím tetování v barvách: černá, bílá, ružová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one